Video recenze

Řekli o knize...

 • Libor Stach, herec

 • Šárko, díky kapitole z Tvé knihy, jsem byla schopná vysvětlit svému synovi, co cítí jeho Lucinka čtvrtým rokem jejich vztahu, ona vyznává tradici manželství, svazku ze kterého se rodí děti bez dohadů, čí příjmení bude dítě nosit..synovi to přišlo nedůležité v této době, téměř zbytečné, mluvili jsme o tom spolu.

  Naštěstí jsem právě přečetla Tvoji knihu a nechala mu kapitolu o tom, proč chtějí být ženy vdane přečíst, pochopil, koupil zásnubní prstýnek a dnes se v Egyptě zasnoubili, ještě to zařídil tak, že prstýnek ji v balonku přinesl delfin, Lucinka neměla ponětí o tom, co se chystá, ta radost byla obrovská, když mi poté volali, oba plakali, smali se.. a ja s nimi..

  To byla chvíle absolutního štěstí, on byl nesmírně šťastný, že svoji milou dělá šťastnou, že ji dokázal chlapsky požádat o ruku, že to myslí vážně a upřímně..a to jak ona z toho byla dojatá, šťastná, jak zářila i když plakala, to se nedá popsat.

  Jiřina
 • Bára Štěpánová, herečka a moderátorka

 • Milá Šárinko, konečně jsem se dostala k tvé knize...a přeji si mít dovolenou sama se sebou, kdy bych si ji celou v klidu vychutnala....dočetla jsem právě předmluvu od Libora a teče mi slza....nádherné!!!!! I já moc děkuji za to, že jsi! 


  Přesně vystihl to, co podle mě cítí lidi jako jsme "my", když se ti odevzdáme a ty nás směřujes.....ani bych to nikdy neuměla tak krásně zformulovat, jako to napsal Libor...opravdu nádhera.


  Ale ty pocity jsem si tam našla....ty, co jsem zažívala, když jsi mě "mentorovala"....těším se na celý obsah knihy a ještě jednou moc děkuji, že jsi mi ji dovezla!  Má pravdu! Jsi báječný, výjimečný clovek!!!! Jsem na tebe hrdá!!  A jsem ráda, že i já mohu být tak trochu tvým "žákem".


  Strašně moc jsi můj život obohatila...pozdravuj ho kluka...a mějte se! Hodíte se k sobě, ať je to jak chce.

  Jarmila
 • Karel Kašák, moderátor

 • Děkuji paní Šárko za přijetí mé žádosti o přátelství.Právě jsem si koupila Vaší knihu-Deník koučky a čtu ji.Tímto Vám moc chci poděkovat-Děkuji paní Šárko;-)

  Magda